Karartmalı, Stor ve Zebra Perde

Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz, kişiliğimizin bir yansıması olan evlerimizin de kaliteyi ve estetiği yaşatmak için Mert Perde Tasarım, 1997 yılından beri çalışmaya devam etmektedir. Güzel bir dekorasyonun ve tasarımın en büyük etkenlerinden bir tanesi olan perdeler, evin tüm havasını değiştirmekte, güzel bir ambiyans yakalanmasına olanak sağlamaktadır. Dekorasyonuna önem verilen evlerde Mert Perde Tasarımın perdeleri ile karşılaşmanız çok olağandır. İhtiyaca yönelik birçok farklı perde türü ile hizmet vermekten gurur duyan Mert Perde Tasarım bünyesinde bulunan karartmalı perdeler, stor perdeler veya zebra perdeler evinize gelenleri adeta büyüleyecektir.

Karartmalı perde, diğer perdelerden farklı olarak daha opak bir kumaş kullanılarak üretilmekte ve bu yüzden de ışığı istenilen ortama geçirmemektedir. Karanlıkta uyumaktan hoşlanan, evi çok güneş aldığı için bazı odaları verimli kullanamayan, sıcak bölgede yaşayan ve sıcaktan korunmak isteyen müşterilerimizin tercihi olan karartmalı perdeler ile karanlık bir ortam elde etmek mümkün olmaktadır. Odanız istediğiniz zaman ışık alır, istediğiniz zaman karanlık olur, ihtiyaç halinde bulunduğunuz ortamı karanlığa çevirebilirsiniz. İşlevinin yanında şık bir tasarıma sahip olan karartmalı perdeler ile Mert Perde Tasarım ailesi siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Stor perde satışı da bulunan Mert Perde Tasarım ’da istediğiniz baskı ve istediğiniz renk ile stor perde tasarlamanız mümkün. Hem uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz hem perdenizin üzerine istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Ayrıca yere değen, uzun perdelerden hoşlanmayan kişiler için stor perdeler oldukça kullanışlıdır. Bunların yanı sıra kurulumu ve temizliği de kolay olan bu perdeler birçok evin en güzel mücevheratıdır.

Evlerimizin tüm havasını değiştiren bir diğer perde ise zebra perdelerdir. Zebra perde stor perde ile benzerlik gösterir fakat hem tül olarak hem perde olarak kullanılması nedeni ile zebra perdeler daha cep dostudur. Zebra perdelerde yarım aralık bırakarak güneşten faydalanırken, tamamen kapalı bırakarak ışığı kesebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir perde çeşidi olan zebra perdeler daha sade ve şık bir görünüm isteyen müşterilerimizin göz bebeği durumundadır. Farklı renklerde ve desenlerde tasarlayabileceğiniz zebra perdeler ile oldukça şık bir görünümü Mert Perde Tasarım aracılığı ile elde edebilirsiniz.